Kubilay Qb Tunçer

1 (Değerlendirme)

Kubilay Qb Tunçer Hizmetleri

Kubilay Qb Tunçer Hakkında

Kubilay QB Tunçer, AFS bursuyla ABD’de liseyi bitirdikten sonra ODTÜ’de psikoloji lisansı yaptı. Yine ODTÜ’de bilim felsefesi alanında yüksek lisans yaptı. İstanbul Bilgi Üniversitesi MBA’de, kaos yönetimi ve algı yönetimi üzerine ders verdi.

Kubilay QB Tunçer, insan algısının nasıl oluştuğunu ve nasıl yönlendirilebileceğini dünyada en iyi bilen uzmanlardan biri. Çünkü profesyonel bir sihirbaz olarak insan algısını tersten okumak zorunda. QB, konuşmalarında kuramsal ve uygulamalı olarak insan davranışlarını gözler önüne sermekte.

QB Tunçer, AFİFE Ödüllü bir oyun yazarı ve AÇIK TİYATRO’nun kurucusu. Yazdığı oyunlar dünya ülkelerinde sahnelenmekte. Açık Tiyatro’nun “Olağan Mucizeler” adlı oyunu Edinburgh Festivali’ne katılan ilk Türk prodüksiyonu oldu ve daha sonra Londra’da uzunca bir süre başarıyla sahnelendi. Abdullah Oğuz’un yönetmenliğinde vizyona giren “Mutluluk” filminin senaristi olan QB Tunçer, İstanbul Devlet Opera ve Balesi’nde sergilenen Hüsn-ü Aşka Dair ve Barbaros adlı modern bale eserlerinin metin yazarıdır.

Çok sayıda dergi yazısı, çeviri ve oyun çevirisinin sahibi olan QB Tunçer, dünyanın birçok yerinde seminerler ve konuşmalar yapmakta, “Gelecek Senaryoları” konusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

Yayınlanmış Eserleri:

Sihirbaz Lider (2015)
Olağan Mucizeler (2002)
Herkes Sihirbaz Olacak (2002)
Apokrifa (1991)

Kubilay Qb Tunçer Videoları

Kubilay Qb Tunçer
Kubilay Qb Tunçer
Kubilay Qb Tunçer

Referanslar

Kubilay Qb Tunçer
Kubilay Qb Tunçer
Hizmetler bulunuyor...