Hizmet verenler ve Satıcılar için Kurallar

HİZMET VERENLER VE SATICILAR İÇİN KURALLAR 
 Satıcılar, Kullanıcı Sözleşmesi'nde de belirtildiği üzere, listeledikleri ürünün niteliğinden sorumludurlar.

 Satıcılar, belirledikleri satış süresi boyunca, herhangi bir nedenle satıştan kaçınmayacağını veya Sitede listeledikleri ürünleri almak isteyen alıcılar ile iletişim kurarak veya anlaşarak alıcılara, Site dışında ve/veya Sıfır Risk Sistemini kullanmasını engelleyecek şekilde satış yapmamayı kabul etmiş sayılırlar.

 Satıcılar, ödemesi yapılmış bir ürünü satmakla sorumludurlar.

 Satıcılar, ürün listelerken Organizeet’in  Listeleme Kuralları'na uyacaklarını önceden kabul etmiş sayılırlar.

 Hizmet verenler ve Satıcılar, alıcıların memnuniyetini sağlamakla yükümlüdür. Ürünleri sürekli iade edilen ve ürünleri hakkında şikayet gelen bir satıcının üyeliği, yapılan değerlendirme sonucunda kısıtlanabilir veya iptal edilebilir.

 Satıcılar, Organizeet’in belirlediği Yasaklı Ürünler bölümü kapsamına giren ürün veya ürünleri dikkatli bir şekilde incelemeli ve bu kapsamdaki ürünleri listelememelidirler.

 Yukarıda belirtilen hususlardan bir veya birkaç tanesinin gerçekleşmesi sonucunda, Organizeet hizmet,ürün veya ürünleri erken bitirebilir ve/veya satıcının üyeliğini iptal edebilir.

  Organizeet, kural ihlalleri nedeniyle bir listeleme sonlandırdığında, satıcılara bilgilendirme epostası göndermektedir. Bir ürünü satışa sunmadan önce Organizeet kural ve prosedürlerini öğrenmeniz, farkında olmadan kural ihlali yapmanızı önleyecektir. Bir Organizeet kullanıcısı olarak, site kurallarını sürekli takip etmeniz gerektiğini unutmayın.

  Organizeet  kuralları, kullanıcıların karşılaşabilecekleri sorunları en aza indirmek, fırsat eşitliğini sağlamak, alışverişinizi eğlenceli kılmak için vardır. Bu kuralların ihlali listeleme ve satın alma haklarınızın kısıtlanmasına ve üyeliğinizin askıya alınmasına neden olabilir. 

 

Hizmetler bulunuyor...