YARDIM VE İŞLEM REHBERİ


 

Müşteri hizmetlerine nasıl ulaşabilirim?

Müşteri hizmetleri departmanımız haftanın 7 günü, 24 saat gönderdiğiniz sorulara en hızlı şekilde yanıt verir.

admin@organizeet.com

E-postayla çözülemeyen her türlü sorununuz için her gün 10.00 -16.00 saatleri arasında 0212 2660338  numaralı ofisimizi arayabilirsiniz.

 

Kullanıcı yorumlarına sitenizde yer veriliyor mu?

Ürün ve hizmet sayfalarımızda, ürün açıklamalarının altında “Yorumlar” bölümü yer alır.“ Organizeet.com“ daha önce o ürünü, hizmeti satın almış olan kullanıcıların yaptığı yorumlar organizasyonunuzu yaparken size fikir vermesi açısından önemlidir. Özellikle ürün faydalarına yönelik yapılan tarafsız yorumları dikkate almanızı öneririz.

 

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz

İzin Verilenler

Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda Organizeet'de satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; "Organizeet'de satış yapıyorum.", "Sattığım bu ürünü, hizmeti sadece Organizeet'de bulabilirsiniz."

Organizeet'in tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz.
 

Sınırlamalar

Organizeet markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, Organizeet markasının her zaman "organizeet.com" olarak kullanılması gerekmektedir.

 

Yasaklı Durumlar

Organizeet'den marka ve logo kullanımı ile ilgili yazılı onay alınmadığı* sürece Organizeet ekran görüntülerini, Organizeet markası ve logosunun aşağıdaki yerlerde kullanımı yasaktır:

Tanıtım materyallerinizde (Kartvizitler, broşürler, elektronik postalarınız gibi.) Web sitenizde

Listelemelerinizde

Eşyalarınızda (El yapımı veya değil.Örneğin; kahve kupalarınız, kaleminiz, bloknotlarınız, oyuncaklarınız.)

Yukarıda belirtilen durumlar dahilinde Organizeet'e atıfta bulunmak, Organizeet marka ve logosunu kullanmak, başkalarının sizin Organizeet tarafından desteklendiğiniz veya Organizeet'in dahili bir parçası olduğunuz izlenimini yaratabilir.

 

Organizeet web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.

 

Organizeet Alan Adı “Organizeet.com” kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı sadece VELOX TURİZM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘ne aittir. "Organizeet" ve Organizeet'e benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.

 

www.organizeet.com sitesinde, organizeet ve organizeet benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere organizeet  tarafından son verilecektir.

 

*Her türlü yazılı onay almak için e-posta gönderebilirsiniz. info@organizeet.com

 

 

 

Hizmetler bulunuyor...