MEDYA İLETİŞİMİ VE GÖRSELLER


 

ORGANİZEET MARKASI VE LOGOSUNA YÖNELİK KULLANIM ŞARTLARI

Organizeet markası ve logosunun kullanım hakkı sadece VELOX TURİZM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ne aittir. Sadece VELOX TURİZM

DANIŞMANLIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ tarafından izin verilmiş ve

/ veya VELOX TURİZM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ile

yazılı olarak anlaşma imzalamış olan kişi ve kurumlar, Organizeet markası ve logosunu kullanabilir.

Bu kılavuz, Organizeet  markası ve logosuna yönelik kullanımları açıklamak amacıyla hazırlanmıştır.

Öncelikle kullanım ilkelerine uymanızı rica ederiz. Belirtilen ilkelere uyulmaması durumunda üyeliğinizin askıya alınması, ürün alım ve satımınızın sınırlanması gibi yaptırımlarla karşı karşıya kalacağınızı belirtmek isteriz.

 

Marka ve Logo Kullanımı İlkelerimiz

İzin Verilenler

Web sitenizde, listelemenizde veya reklamlarınızda Organizeet'de satış yaptığınıza ilişkin açıklamalara yer verebilirsiniz. Örneğin; "Organizeet'de satış yapıyorum.", "Sattığım bu ürünü, hizmeti sadece Organizeet'de bulabilirsiniz."

Organizeet'in tanıtım bannerlarını sitenizde kullanabilirsiniz.

Sınırlamalar

Organizeet markası ve logosunun kullanımına izin verildiği durumlarda, Organizeet markasının her zaman "organizeet.com" olarak kullanılması gerekmektedir.

Yasaklı Durumlar:

Organizeet web sitesini, başka bir sitenin içine yerleştirmek yasaktır.

 

Organizeet Alan Adı

“Organizeet.com” kelimesinin alan adı olarak kullanım hakkı sadece VELOX TURİZM DANIŞMANLIK ORGANİZASYON SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ ‘ne aittir. "Organizeet" ve Organizeet'e benzer kelimeler kullanılarak web sitesi ismi / alan adı başvurusu yapılması ve / veya alan adının kaydettirilmesi yasaktır. Bu işlemleri gerçekleştirenler hakkında gerekli yasal müracaatlar yapılacaktır.

www.organizeet.com sitesinde, organizeet ve organizeet benzeri nitelikteki isimlerin alan adı olarak satışlarına ilişkin listelemelere organizeet  tarafından son verilecektir.

 

 

                             

 

 

 

Hizmetler bulunuyor...