Allen Hulsey

1 (Değerlendirme)

Allen Hulsey Hizmetleri

Allen Hulsey Hakkında

Allen Hulsey, 8 Şubat 1985 tarihinde ABD, New York, Rochester’de doğmuştur. Babasının görevi yüzünden 7-11 yaşları arasında çocukluğunu Türkiye’de Ankara ve Konya’da geçirdi. O yüzden şimdi Türkçesi çok iyi. Bir süredir İstanbul’da yaşıyor. Türkiye’den sonra gittikleri Almanya’da babası onu yatılı okula vermiş. Almanya’da yatılı okul günlerinde gitara ve müziğe sevdalanmış. Liseyi ise çok daha uzakta Dallas Texas’da bitirmiştir. ABD. Boston, Massachusetts’te bir özel okul olan Berklee College of Music okulunda burslu okuyarak müzik eğitimi aldı ve 2006 yılında mezun oldu. Okul sonrası 2012 yılına kadar New York’da müzisyenlik yapmış.

Boston’da, Çocuk Psikolojisi, Çocuklar için Müzik ve Edebiyat, 0-6 Yaş Arası Çocuk Gelişimi dallarında eğitim almış. New York’ta 2006 yılından beri sürdürdüğü özel derslerinin yanı sıra, Kidville, Free To Be Under Three ve Hepburn Music School gibi New York’un en başarılı eğitim programlarında çocuklarla çalışmış.

Allen Hulsey Videoları

Allen Hulsey
Allen Hulsey
Allen Hulsey

Allen Hulsey Özel Kuralları

“ Detaylar sanatçıların yönetimi ile gerçekleştirilecek toplantıda kararlaştırılır ve sanatçıların etkinliğe kesin katılımına onayı verilir.”

“ Sanatçılar kesin katılım onayı verilmeden önce her zaman yönetiminin tavsiyeleri doğrultusunda etkinliklere katılmama hakkını elinde tutar.”

Allen Hulsey Görselleri

Hizmetler bulunuyor...