All Stars Music

1 (Değerlendirme)

All Stars Music Hakkında

All Stars, müzik iletişim mecraları ve içerikleri üreten bir edisyon şirketi olarak, sanatçıların ve markaların talep ve ihtiyaçlarına yönelik, hedef kitleye uygun sanatçı kullanımı, müzik lisanslaması ve dijital içerik üretimi alanlarında servis vermektedir.

Dünyanın en büyük edisyon şirketi olan Sony/ATV Music Publishing ve EMI Production Music kataloglarının Türkiye’deki tek temsilcisi olmasının yanı sıra; çok sayıda Türk sanatçının edisyon haklarını tüm dünyada temsil etmektedir.

Aynı zamanda, çok geniş Yunan ve Arap müzik kataloglarını da elinde bulundurmakta ve Ortadoğu ve Balkanlar’da kurduğu telif hakları ağı sayesinde birçok Arap ve Yunan şarkısının Türkiye’de, birçok Türk eserinin de bu bölgelerde pazarlanmasını sağlamaktadır.

All Stars Music, İzmir Amerikan Koleji ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun, Türkiye müzik sektöründe müzik telif hakları ve edisyonun oturmasında 20 yılı aşkın tecrübesi olan, Musiki Eseri Sahipleri Grubu Meslek Birliği – MSG eski Genel Sekreteri Mine Aksoy ve ODTÜ Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun, Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı İspanya Ülke Danışmanı ve Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Yasemen Yazıcıoğlu Korukçu’nun önderliğinde 2016 yılında kurulmuştur. Sadece dünya yıldızlarının eserlerini temsil etmekle kalmayıp bölgedeki Türk, Arap ve Yunan eser sahipleri ile de edisyon işbirlikleri yürütmektedir. Dünyanın en büyük stok müzik kataloğu olan EMI Production Music bünyesindeki kataloglarla bu alanda da faaliyetlerini sürdürmektedir.

Hizmetler bulunuyor...